Золота осінь 2013

Ну от, безкінечна кількість збірок, репетицій, переживань закінчилася для першого курсу ННІ АКОТ! Адже, вчора 22 жовтня о 10.00 в актовій залі молоді таланти показали на, що вони здатні!

У програмі конкурсного виступу на Золоту осінь були представлені такі номери:

• Максим Мельник із авторською піснею «Я і ти»!
  •  ізавторським віршем Ірина Прокопчук
  • Людмила Думич з хореографічною композицією «Ніч»
  • Неперевершені трюки від Потапчук Богдана та Булавіна Віталія
  • Іван Андреєв-Савчук з мелодією “Реквием по мечте ”
  • команда КВН
  • Іван Андреєв- Савчук та Андрій Клюйко!
  • Роман Торубка  з авторською поезією «Три чесноти»!
  • чарівний вальс у виконанні Максимюк Наталії, Никонюка Віктоа та Онищенка Артема.
  • Максим Мельник
  •  Пісня «Я так хотів» у виконанні Івана Андреєва-Савчука, Андрія Клюйка і Тараса Вегери.

Не секрет, що цього року концертна програма надзвичайно насичена, як ніколи, і мабуть, одна із найкращих, чи навіть, НАЙКРАЩА за останні роки!

Що ж ВІТАЄМО наших талановитих, обдарованих першокурсників із перемогою насамперед над своєю лінню, страхом та над самими собою!  Звісно, кожен із студентів отримав ПОДЯКУ  за активну участь в житті університету!

Адміністрація, викладачі та студенти  бажають вам успіхів, натхнення, безкінечного ентузіазму на творення незбутніх, корисних речей у студентському житті! А також, досягайте найвищих сходинок у навчанні. Щоразу ставте перед собою все вищі й вищі цілі, та впевнено не озираючись,  йдіть до них, не зважаючи ні на які перешкоди! Запам’ятайте, МРІЇ не здійснюються, поки над ними не працюєш ТИ :)