Змагання з баскетболу в залік ХVІ Універсіади НУВГП

З 21 по 28 квітня 2015 року відбулися змагання з баскетболу в залік ХVІ Універсіади НУВГП.

Переможцем, ВПЕРШЕ в історії,  стала команда навчально-наукового інститутуавтоматики, кібернетики та обчислювальної техніки (ННІАКОТ) у складі: Рехтман Ігор, Кравчук Ігор, Таргоній Іван, Балдич Станіслав, Лебедка Олег, Чекун Василь. Дуже приємно, що наші хлопці чудово зігравши, отримали таку довгоочікувану перемогу.

Кожного року наша команда показувала хороші результати, однак  не вистачало останнього ривка до перемоги. І ось нарешті це сталося. Ми раді за наших хлопців, вітаємо їх та бажаємо в подальшій спортивній кар’єрі лише перемог та високих звершень.

2 місце – ННІЕМ

3 місце – ННІБА

4 місце – ННМІ

5 місце – ННІАЗ

6 місце – ННІВГП

За результатами опитування кращим нападаючим визнано студента ННІЕМ – Германа Андрія.

Кращий гравець ХVІ Універсіади НУВГП з баскетболу – Рехтман Ігор (ННІАКОТ).