Збори професорсько-викладацького складу та співробітників інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки.

Відбулися загальні збори професорсько-викладацького складу та співробітників інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки.

На порядку денному було розглянуто низку важливих питань життєдіяльності інституту. Серед них: основні завдання колективу інституту на найближчий час; вибори членів вченої ради новоствореного інституту з числа науково-педагогічних працівників та допоміжного персоналу; питання успішності студентів; переселення інституту в навчальний корпус № 1; оновлення сторінок інституту та кафедр на сайті університету.

В. о. директора інституту представив виконуючих обов’язки завідувачів кафедр. Так, кафедру вищої математики очолив професор Тадеєв П.О., кафедру прикладної математики очолив кандидат фізико-математичних наук, доцент Турбал Юрій Васильович, а кафедру обчислювальної техніки – кандидат технічних наук, доцент Круліковський Борис Борисович, кафедру автоматизації, електротехнічних та компютерно-інтегрованих технологій - професор Древецький В.В.