Завершила роботу Державна екзаменаційна комісія інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки за Спеціальністю "Автоматизоване управління технологічними процесами".

До захисту було представлено 72 дипломних проекти і 15 магістерських робіт.

Захисти пройшли на високому рівні, що було відзначено членами комісії. Роботи, що були представлені відповідали вимогам сучасних розробок в галузі проектування та автоматизації. Значна частина робіт виконувалася на базі реальних об'єктів, що ще більше підвищує їх цінність. Багато робіт містять науково-дослідний розділ. Тож більшість з них мають реальні проектні та конструкторсько-технічні розробки. Частина – природоохоронного напрямку із раціональним використанням природних ресурсів.

Тематика дипломних проектів та магістерських робіт охоплювала широкий спектр технологічних процесів хімічної, харчової та обробної промисловості. Проекти стосувалися як великих підприємств так і дрвібних виробництв.

Комісія визнала кращими:

магістерську роботу студента ННІ АКтаОТ, спеціальності АУТП Бурмая Віталія Петровича на тему „ Розробка та дослідження інформаційної системи вологозабезпечення сільськогосподарських культур ”, (керівник – Пастушенко Володимир Йосипович); та дипломний проект студента ННІ АКтаОТ, спеціальності АУТП Матвійчука Ігоря В‘ячеславовича на тему «Автоматизація ділянки виготовлення щебеню на ТОВ “Селещанський гранітний кар’єр», (керівник – Данченков Яків Васильович).

Захисти дипломних проектів відвідали представники компанії "Cersanit". Представники компанії також відзначили високий рівень представлених проектів. Також за підсумками візиту випускникам було запропоновано скористатися наявними вакансіями на виробництві компанії.