Завершення дня програміста

Завершилось святкування Дня Програміста. Неформальне свято об’єднує програмістів, розробників, кодерів, інженерів програмного забезпечення - всіх, чий життєвий шлях пов’язаний з розробкою програмного забезпечення. Це уже четверте щорічне святкування, перейняте ННІ АКтаОТ у ФПМіКІС.

Дружнє вітання (напутнє слово) Директора Інституту Тадеєва П.О., завідувача кафедри ПМ Турбала Ю.В., зам. директора Інституту з виховної роботи Геруса В.А. Відзначали, що потреба в спеціалістах ІТ-сфери постійно зростає і вони мають найвищий рівень зарплат.

Після колективної фотосесії розпочався конкурс “Зіпсований факс” - де учасники, малюючи на листках один в одного на спині мають передати певне зображення. Учасники та гості спостерігали за трансформацією “черепашок”, “паровозиків” в “будиночки”, “сонечка” і т.п.

Кожна клавіатура має понад сто клавіш. Переконатись в цьому допомагає конкурс розбору та збору клавіатур, який і став черговим пунктом програми святкування. Перевірку правильності збору клавітураи мали самі учасники, набравши державний гімн України на клавіатурах після їхніх маніпуляцій. Найкращі результати показали: <Хто виграв то?>

Через погані погодні умови квест відбувся в понеділок. Протягом двох годин сім команд бігали парком та територією студмістечка в пошуках кодів, серфили мережі в пошуках відповідей на хитрі задачі авторів гри. Цьогоріч окрім класичних питань з історії університету додались питання з всесвітньо відомих науково-фантастичних серіалів.

Перемогу у квесті здобули команди четвертого курсу ПМ «NUWM_GC» та «Crazy Winn3rz». Третє місце здобула команда «Яка команда».

Враження від квесту студента Романа Пушки: “ Враження взагалому позитивні, проте, було спочатку незрозуміло куди ми маємо бігти і коли, хто це нам  скаже, потім як вже нарешті сказали, ми облазили навкруги однієї споруди , обшукали все і нічого не знайшли.

Потім знову нічого не знайшли і знову нічого...але хоч трохи побігали з студмістечка в парк ...туди сюди))І ще дякую організаторам за флаєри)

Перможці отримали квитки від спонсора - “Кінопалацу”.