Засідання вченої ради ННІ АКОТ в on-line режимі.

Сьогодні 24,03,2020 відбулося засідання вченої ради ННІ АКОТ в он-лайн режимі.

Розглядався ряд важливих для працівників інституту питань.

Першим питанням було Про організацію освітнього  процесу в інституті в умовах карантину. Доповідав директор інституту, який звернув увагу на забезпеченість навчально-методичними матеріалами під час дистанційних занять, необхідність дистанційної роботи з у відповідності до розкладу занять. Участь в обговоренні питання взяли Прищепа О.В., Герус В.А., Макарець В.М., Мартинюк П.М., Грицюк П.М. та інші. Прийнято рішення використовувати в першу чергу платформу meet.google.com для проведення он-лайн занять з врахування розкладу занять та побажань студентів.

Іншим важливим питанням був розгляд проекту Положення про вчену раду ННІ АКОТ. Проект був обговорений, внесено до нього правки та запропоновано винести його на обговорення трудовому колективу інституту.

Також розглядалося питання стану web-сторінок інституту та актуальності інформації на них. Вказано на необхідність суттєвого покращення висвітлення діяльності інституту на сторінках з врахуванням позитивного досвіду роботи кафедр в соціальних мережах та необхідність якнайшвидшого оновлення інформації викладачами на своїх сторінках у Wikiситеті.

В різному обговорювалися питання акредитації, силабусів, організації роботи комісії з якості, тощо.