засідання вченої ради ННІ АКОТ

14 грудня 2015 р. відбулося засідання вченої ради ННІ АКОТ, на якому були присутні всі члени ради. Першим питанням розглянуто особливості вступу на спеціальності інституту у 2016 році. Затверджено коєфіцієнти для врахування балів при формування конкурсу.

Древецький В.В. доповів про стан підготовки науково-педагогічних кадрів на кафедрі АЕКІТ: за рік захищено 1 докторська дисертація, 3 кандидатські дисертації, опубліковано більше 100 наукових статей.

Затверджено звіт Мартинюка П. М з НДР «Математичне і компютерне моделювання  нелінійних фізико-технічних процесів гідромеханіки в багатокомпонентних середовищах пористої та нанопористої структури» за 2013-2015 роки.

Здійснено зміни в редакційній колегії вісника ННІ АКОТ.

Обговорено результати успішності студентів 2 курсу спеціальності АУТП з вищої математики.

Доведено до відома членів вченої ради різні накази та розпорядження.