Засідання стипендіальної комісії навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки

Порядок денний:

Розгляд питання про призначення стипендії студентам ОР “спеціаліст” навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки денної форми навчання.

СЛУХАЛИ: Тадеєва П.О.

Враховуючи результати зимової сесії за 2016-2017 рік пропоную на розгляд стипендіальної комісії рейтинговий список студентів за ОР “спеціаліст”. Відповідно до фінансування ННІ АКОТ виділено 16 стипендій студентам за ОР “спеціаліст”. Згідно списку,  мінімальний рейтинг претендента для нарахування стипендії становить 68,2 бали.

УХВАЛИЛИ:

Встановити прохідний бал для отримання академічної стипендії на рівні 74 бали.

.

рейтинг спеціалістів