Захистилися перші бакалаври напряму підготовки Електротехніка та електротехнології

З 26.06.2017 р. по 29.06.2017 р. відбувся захист першого випуску бакалаврів денної форми навчання навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки напряму підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології».

Захисти проходили в чудовій атмосфері. Представлені роботи демонстрували високий ріень підготовки студентів, їх високі отримані знання, та бажання не зупинятися на досягнутому. Кмісія відмітила високий рівень виконання та представлення робіт та побажала випускникам на тому ж високому рівні прдовжити навчання в магістратурі університету.