Захисти в ННІ АКОТ

Нарешті в ННІ АКОТ завершилися захисти дипломних,  магістерський та кваліфікаційних робіт кафедри прикладної математики.

До складу комісії, що слухала випускників увійшли: к. ф.-м. н., професор Турбал Ю.В., к. ф.-м. н., доцент Гладун Л.В., к. ф.-м. н., професор Мартинюк П.М., к.т.н., доцент Степанченко О.М. Очолив комісію  д.т.н., професор Власюк А.П.

Захист магістерських та дипломних робіт - це демонстрація знань з дисциплін усього професійного циклу. Цей процес дуже складний, але водночас й дуже цікавий. Вони змогли технологічно грамотно презентувати свої роботи, показати навички фахівців, а саме: володіння увагою аудиторії, комунікативні здібності, уміння обґрунтовано представити експериментальну частину диплома. Зібраність, увага, упевненість, володіння технікою виступу перед аудиторією, знання, отримані за роки навчання, професійні навички, сформовані під час переддипломної практики, психологічний настрій на успіх - ось запорука успішного захисту. Тому майже всі студенти захистилися на відмінно.

Цікавим було те, що вперше за роки існування кафедри прикладної математики, наш студент захищав свою магістерську роботу online, через skype. Оніщук Андрій вже більше року працює програмістом в Чикаго і не мав змоги приїхати на захист. Кафедра і комісія з розумінням до цього поставилися і дозволили Андрію захищатися online. Андрій зміг чітко і ясно захистити свою роботу і отримав оцінку «відмінно».

Наразі наших магістрів та спеціалістів з прикладної математики чекає випускний, на якому вони зможуть отримати свої дипломи і йти далі в життя, пробивати собі дорогу, використовувати знання, отримані за 5 років навчання та будувати свою кар’єру.

Щодо захисту кваліфікаційних робіт, то студенти 4-го курсу також проявили хороші знання, вміння, навички, гарно захистилися, отримавши позитивні оцінки. Надалі їх чекає вступ на 5 курс. Бажаємо їм удачі.