захист магістрів (Інформаційні технології в бізнесі)

Хвилювання, захоплення, виправдані очікування - такі, та не лише такі емоції відчули ми під час підготовки та захисту магістерських робіт студентами спеціальності Економіка, спеціалізація Інформаційні технології в бізнесі.
Трійка сміливців представила результати своїх досліджень, що були оформлені як магістерські роботи. Різні напрями, актуальні теми, реальні отримані результати, їм було чим здивувати та порадувати членів комісії!
Роботи були цікавими, відповідно виступи та відповіді магістрів були  високо оцінені екзаменаційною комісією.
Завершився довгий етап навчання та підготовки до захисту. Під час навчання ми разом з вами вчилися, вдосконалювалися, намагалися допомогти вам розвинути ваші здібності та викликати стійкий інтерес до обраного фаху. Щиро сподіваємося, що це деякою мірою нам вдалося.
Радіємо вашим успіхам та бажаємо насиченого професійного життя!
Нехай складеться життєвий шлях так, як бачите його ви!

Тільки ви керуєте своїм життям! Радіємо тому, що мали вас у складі студентів! Ваша старанність та наполегливість обов'язково принесе  свої дивіденди!