За підтримки компанії E.NEXT в НУВГП відкрито оновлену лабораторію

Електротехнічна компанія «E.NEXT-Україна» — українське представництво «E.NEXT International Electrotechnical Group», яка здійснює комплексні електромонтажні рішення, виготовлення і поставку щитового обладнання для низької та середньої напруги, а також кабельно-провідникової і світлотехнічної продукції.

Компанія «E.NEXT-Україна» підтримує плідну співпрацю з навчальними закладами країни, надаючи свою допомогу в оновленні матеріально-технічної бази ВНЗ. На цей раз демонстраційні стенди з електротехнічним обладнанням були надані кафедрі автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного університету водного господарства та природокористування. В результаті лабораторія університету поповнилася стендами «автоматичні вимикачі», «диференційний захист», «реле контролю і управління» та іншими. Це дозволить студентам отримувати практичні навички у роботі із сучасним обладнанням та додасть інтерактивного змісту процесу навчання. Стенди будуть використані як лабораторно-технічний посібник для навчання і практичної підготовки висококваліфікованих фахівців.