З нагоди Дня студента!!!

Шановні студенти!!! Прийміть вітання З Міжнародним Днем студента та побажання легкого навчання і безтурботної юності. Нехай все вам дається легко, із задоволенням, хай радує кожен день, а не тільки день Студента! Нехай у вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами. Бажаємо вірних друзів, взаємного кохання і здоров'я!

Бажаємо, щоб наука йшла як по „маслу”, іспити проходили як на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам'яталися як найкращі в житті, щоб кожна сторінка підручника була для вас захоплюючою сценою з цікавого роману. Щоб іспити перетворилися на зустріч старих добрих друзів, яким є, що пригадати. Навіть якщо ви будете згадувати забуті формули, незнайомі закони і не вивчені правила, нехай у заліковій книжці завжди буде тільки 5!