Вручення дипломів

23 червня 2013 року в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування відбулося вручення дипломів випускникам інституту автоматики кібернетики та обчислювальної техніки за спеціальностями "Прикладна математика" та "Автоматизоване управління технологічними процесами" освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст та магістр.

Вітаючи випускників інституту в.о. ректора, проф. Корецький М.Х. вручив золоту медаль та відзнаку Президента університету проф. Сороки М.П. кращому випускнику - Кушніру Ігору Олександровичу.

Ще однією традицією в університеті стало вручення подяк Президента уініверситету Сороку М.П. батькам студентів, які досягли особливих успіхів у навчанні.

В цьому році випускники університету разом із дипломом одержали нагрудний знак.