Вітаємо з захистом кандидатської дисертації Іванчука Василя Вікторовича

19 березня 2019 р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук здобувач Іванчук Василь Вікторович, науковий керівник д.т.н., проф. Древецький Володимир Володимирович, тема дисертації «Автоматизація процесу брагоректифікації у спиртовому виробництві», спеціальність 05.13.07 – автоматизація процесів керування. Комісія  одноголосно визнала представлену роботу гідною та відзначили високу якість виконання та професіоналізм Василя Вікторовича.

Кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій НУВГП  щиро вітає Іванчука Василя Вікторовича з блискучим захистом дисертації та бажає успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!