Вітаємо з ювілеєм Древецького Володимира Володимировича

Шановний Володимире Володимировичу!

У день Вашого 65-річного ювілею прийміть щирі й теплі поздоровлення та найкращі побажання від колективу навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки і кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, висококваліфікованого, вмілого організатора і керівника, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Завдяки наполегливій, творчій роботі, компетентності, високому професіоналізму, Ви здобули шану та повагу. Притаманні Вам багатогранний талант, людяність, доброта, відданість справі є гідним прикладом для тих, хто працює поруч з Вами.

Від усього серця бажаємо Вам, міцного здоров'я, родинного щастя, радості та натхнення, життєвого благополуччя, нових вагомих здобутків у благородній справі освіти і науки.

З повагою,

Директор та колеги

навчально-наукового інституту Автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки