ВІТАЄМО ТУРБАЛ МАРІАНУ З ПЕРЕМОГОЮ У ПРОГРАМІ «Завтра.UA» ФОНДУ ВІКТОРА ПІНЧУКА!

Щиро вітаємо Турбал Маріану, студентку 3 курсу ННІАКОТ (спеціальність-”прикладна математика”) , з перемогою  у загальнонаціональному конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA». Турбал Маріана приймала участь у конкурсі з роботою “Методи оцінювання траєкторій відокремлених хвиль в областях сейсмічної активності” в рамках наукового напрямку “Математика і механіка”, науковий керівник – в.о. зав. кафедри прикладної математики , канд. фіз.-мат. наук Турбал Ю.В.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Цього року відбувся 8-й загальнонаціональний конкурс. До участі в конкурсі долучились понад 2000 студентів з усієї України. Добір здійснювався у три етапи, які включали як заочне оцінювання конкурсної роботи та наукового здобутку студента незалежними експертами, так і очні одноденні змагання для перевірки особистісного потенціалу учасників Конкурсу.  Головними критеріями для визначення переможців були високий рівень фахових знань у відповідності з напрямком підготовки, вагомість наукової роботи, лідерські, комунікаційні та творчі здібності. Особистісний потенціал учасників оцінювався в форматі експрес-ассесмент-центру з використанням наступних методик: інтерв’ю, командні ігри, групові дискусії, письмові та усні вправи та тести, індивідуальні та групові завдання.

Переможці конкурсу отримуватимуть протягом року щомісячну стипендію, активно долучатимуться до проектів Фонду Віктора Пінчука і PinchukArtCentre, відвідуватимуть публічні лекції  та братимуть участь в Ялтинських щорічних зустрічах (YES), завдяки чому матимуть змогу особисто зустрітися та поспілкуватися з інноваторами, провідними представниками політики, бізнесу,  науки та культури.

Бажаємо Турбал Маріані та її науковому керівнику подальших перемог і звершень!