Викладачі кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій ННІ АКОТ в Мирогощанському аграрному коледжі

29.06.2017 р. викладачі кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій ННІ АКОТ НУВГП Давиденко В.А., Літковець С.П. та Тарас Б.І. побували в Мирогощанському аграрному коледжі на врученні дипломів молодшого спеціаліста зі спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі». Візит припав на початок вступної кампанії до НУВГП, тому випускникам розповіли про можливість навчання в НУВГП за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та запросили їх відвідати приймальну комісію та отримати вичерпну інформацію про те як стати студентом.