Вибори голови студентсської ради НУВГП

4 листопада 2014 року у стінах нашого університету були проведені вибори голови Студентської ради НУВГП. Виборчі дільниці знаходилися у 1, 2, 6 та 7 корпусах, голосувати потрібно було при наявності студентського квитка. Студенти проявили активність 519 осіб, на передовій є дільниця №4, що в 7 корпусі. Загалом на посаду голови Студентської ради НУВГП було 2 кандидати, Сідлярук Ірина – студентка ННІАКОТ, 4 курсу, спеціальності «Прикладна математика» та Максимюк Наталія – студентка ННІАКОТ, 2 курсу, спеціальності «Прикладна математика». Обидва кандидати патріоти своєї діяльності і серйозно відносяться до цієї справи. Але кому з них студенти довірилися більше?
Отже, за результатами голосування, посаду голови Студентської ради НУВГП займає ІРИНА СІДЛЯРУК з результатами 378 голосів (65,58%). Ми щиро вітаємо Ірину та бажаємо творчої наснаги, взаєморозуміння з усіма та успіху у всіх починаннях, адже студенти віддали свою довіру саме тобі.
Офіційні результати:
1. Сідлярук Ірина – 378 голосів – 65,28%
2. Максимюк Наталія – 192 голоси – 33,16%
3. Не дійсні – 9 голосів – 1,56%
Найближчим часом чекаємо офіційного призначення Ірини Сідлярук на посаду голови Судради НУВГП та представлення її команди.