Участь у Міжнародній конференції «Науковий симпозіум електриків і інформатиків 2020»

4-7 березня 2020 року науковці кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій  Національного університету водного господарства та природокористування взяли участь у Міжнародній конференції «Науковий симпозіум електриків і інформатиків 2020» в Люблінській Політехніці (Польща).

Доценти кафедри Наумчук О. М. та Сидорчук Б. П. приймали участь у конференції в якості членів наукового комітету.

З доповідями на конференції виступили старший викладач кафедри Парфеюк О. І. та магістрант Остапчук В. В.

Також делегація кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій відвідала факультет електротехніки та інформатики Люблінської Політехніки, де сторони обговорили перспективи подальшої співпраці.