У рамках святкування Днів науки

У рамках святкування Днів науки науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки організували і провели виставку наукових досягнень за результатами досягнень у 2017 р.

Захід відвідали науково-педагогічні працівники інституту, колеги з інших кафедр університету, представники адміністрації.

Серед вагомих експонатів виставки були монографії:

- Ковела І.М., В.В. Древецький, Ковела С.І. "Комп'ютеризовані системи керування"

- Бомба А.Я., Сафоник А.П. "Моделювання нелінійно-збурених процесів очищення рідин від багатокомпонентних забруднень"

- Рудик А.В., Квасніков В.П. "Наукові основи та принципи побудови приладової системи вимірювання прискорення мобільного робота"

Обмін досвідом відбувався у дружньому робочому середовищі.

Особливу зацікавленість у відвідувачів виставки викликав робот-маніпулятор, розроблений на кафедрі автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій.