Студентка 2-го курсу Інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки ( спеціальність «Прикладна математика»)  Турбал Маріана стала призером конкурсу «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір» , що проводився Президентським фондом Леоніда Кучми.

23 травня  в залі засідань вченої ради Інституту міжнародних відносин Київського національного університету  ім. Т. Г. Шевченка відбулася конференція з підбиття підсумків конкурсу на тему: «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір», оголошеного Інститутом стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна». Завданнями конкурсу було  з'ясування ставлення студентської молоді до пріоритетів зовнішньої політики України, зокрема її позаблокового статусу, стратегії європейської чи євразійської інтеграцій з урахуванням нинішніх динамічних економічних і політичних реалій. За підсумками рейтингу конкурсна комісія, яка складалася із 5 докторів наук, серед тисячі студентів віком від 16 до 25 років з 113 університетів усіх регіонів України визначила кращі роботи. До робіт призерів  потрапила робота студентки Навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки Національного університету водного господарства та природокористування групи ПМ-21 Турбал Маріани Юріївни.

Відкрив конференцію ректор КНУ ім. Т.Г. Шевченка Леонід Губерський. Леонід Кучма виступив з промовою «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір в оцінках молоді». Далі слово мали студенти українських ВНЗ, які брали участь у конкурсі. Закінчилася конференція нагородженням переможців  Представник  Президентського фонду Леоніда Кучми  нагородив Турбал Маріану дипломом лауреата конкурсу та іменною премією.

Приємно, що студенти спеціальності «Прикладна математика» цікавляться не лише комп’ютерно-інтегрованими технологіями, але й стратегічними питаннями розвитку нашої країни.

Вітаємо Турбал Маріану Юріївну з високим результатом участі у конкурсі  та бажаємо подальших успіхів у досягненні поставлених цілей!