Тижневий проект по зміні сайту НУВГП

Тижневий проект по зміні профілів викладачів навчально- наукових інститутів - завершено.

Вперше студенти ННІ АКОТ ( Бондарчук М.М, Пешко І.Л, Ушаков М,І., Курлянчик Т.В., Потянок А.О., Кравчук Д.В., Гуляєв В.М, Крисько О.В., Кирчук В.О., Федорчук В.Ю.), долучилися до проекту модернізації сайту НУВГП.

Навіть не віриться в те, що за стільки часу ніхто і гадки не мав про можливість стандартизувати та впорядкувати той хаос інформації про викладачів та працівників структурних підрозділів.

Від сьогодні кожен викладач сам буде “ковалем” свого профілю, адже тільки самостійно він зможе редагувати свої персональні дані, свої досягнення та перемоги.

Будемо поспостерігати за активністю наших викладачів та професорів, як вони активно застосовують новітні технології в своїй роботі.