святковий ФЛЕШМОБ до дня конституції України

28 червня.2014 року студенти НУВГП вирішили нагадати Рівнянам про важливість даного дня- дня конституції. З нагоди цього і було влаштовано святковий ФЛЕШМОБ.

Об 11-00 студентти ННІ АКОТ, ННІ ВГТПК, ННІ М  ННІ ЕМІП а також студенти Технічого коледжу, вишикувалися біля головного корпусу університету, утворивши тризуб. ( Який за словами   Володимира Шаяна включає в себе перемогу через потрійну самопожертву) тримаючи в руках сторінки конституції України.

Після чого колоною вирушили до Майдану незалежності де знову утворили тризуб, тримаючи в руках сторінки конституції України.

Після недовгих спілкувань з перехожими організатори заходу дарували брошури з конституцією України всім бажаючим. А свої листки зі сторінками конституції повісили вздовж алеї квітів, щоб всі бажаючі змогли  ознайомитися зі своїми правами і задуматися над їх виконанням владою України.

Пам’ятаємо цей день, адже конституція України – це є головний документ нашої держави.

P.S. Хочеться подякувати всім тим хто долучився до даної акції , як зі сторони адміністрації Університету так і студентів.

з повагою Герус В.А.