Сучасні погляди на проблему ІПСШ: подолання гендерних стереотипів.

Збереження здоров’я людини – важлива проблема, вирішення якої спрямоване на вільний, гармонійний розвиток особистості. Одним із основних поведінкових чинників розладу репродуктивного здоров'я вважаються інфекції, що передаються статевим шляхом як у підлітковому, так і в дорослому віці. Зазначені інфекції нерідко стають причиною складних хронічних захворювань, здатних суттєво погіршити якість життя.

11 березня 2016 року в рамках співпраці сектору соціально-психологічної підтримки та обласного шкірвендиспансеру відбулася зустріч студентів навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки  з лікарем-дерматовенерологом Бобильовою Т.І.

Мета зустрічі:

-                     закріплення навичок здорової, безпечної поведінки серед представників студентства;

-                     підвищення інформованості студентів про ефективні методи профілактики захворювань;

-                     можливість раннього звернення по медичну допомогу у сфері репродуктивного здоров’я;

-                     врахування  рівних репродуктивних прав для чоловіків і жінок, можливість їх рівного доступу до служб, що займаються лікуванням та профілактикою захворювань.

В ході зустрічі студенти мали можливість отримати відповіді спеціаліста щодо питань збереження власного здоров’я.

Практичний психолог ССПП Т. Бобровська