Студенти ННІ АКОТ взяли участь у Круглому столі, приуроченому до Дня науки

Студенти ННІ АКОТ взяли участь у Круглому столі, приуроченому до Дня науки. Захід відбувся у дружній обстановці.

Важко переоцінити важливість обміну досвідом у студентському осередку стосовно презентації власних здобутків. Віримо у те, що ознайомлення з роботами колег, друзів допоможе молоді у розвитку власного потенціалу і майбутній самореалізації.

За підсумками конференції "Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані та електротехнічні технології" кафедри АЕКІТ з кращими доповідями для участі у Круглому столі було делеговано:

Матвійчука Мирослава Вікторовича, студента гр. АУТП-21,
 тема "Розробка інформаційно-навігаційного додатку «Мій НУВГП»" (керівник - проф. А.П. Сафоник) і Штундера Юрія Миколайовича, гр. ЕЕТ-11, тема "Розробка автоматизованого гравірувального верстату" (керівник - проф. А.П. Сафоник).

За підсумками конференції кафедри ОТ делеговано: Шаповалову Марію, гр. КІ-21, тема: "Програмна реалізація алгоритму Агравала-Кайала-Саксени" (керівник - ст. викладач П.В.Ольшанський).

Дякуємо керівникам за їх вклад у підготовку майбутніх науковців!