Співпраця кафедри обчислювальної техніки з ТОВ “MVCOM”

11.12.2019 р. в переговорній кімнаті ТОВ “MVCOM” відбулася робоча зустріч керівництва компанії (генерального директора Віднічука С.М.) та гаранта освітньої програми “Комп’ютерна інженерія” - завідувача кафедри обчислювальної техніки ННІАКОТ, доцента Круліковського Б.Б., на якій обговорювались сумісні кроки співпраці по реалізації підписаної угоди .

Під час зустрічі була узгоджена та підписана рецензія ТОВ “MVCOM”  на освітню програму “Комп’ютерна інженерія”, обговорені пропозиції роботодавця щодо адаптації навчального плану підготовки майбутніх комп’ютерних інженерів до потреб ринку праці в ІТ-галузі. Обговорені можливі механізми переорієнтації кафедри обчислювальної техніки ННІАКОТ на розвиток найбільш актуальних навичок для працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання майбутніх бакалаврів з комп’ютерної інженерії.

Крім перспективних, здійснено обмін думками з приводу організації практичної переддипломної підготовки студентів групи КІ-41.