Рівненська мала академія наук учнівської молоді

22 лютого 2015 року відбувся завершальнтй ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області на базі Національного університету водного господарства та природокористування:

- навчальний корпус № 1 – відділення комп’ютерних наук;

- навчальний корпус № 2 – відділення математики; економіки; фізики і астрономії; мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтво-знавства; технічних наук; філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю;

- навчальний корпус № 7 – відділення хімії та біології; екології та аграрних наук.

Недільного ранку зібралися юні дослідники, провідні науковці та викладачі області для визначення найкращих науково-дослідницьких робіт МАН. Журі обрали найдостойніших  –  зі змістовно презентованими, ґрунтовними науковими дослідженнями та новизною.

Керівниками секцій відділення комп'ютерних наук, відділення математики та технічних наук, а також членами журі були викладачі ННІ АКОТ, а саме Степанченко О.М. та Турбал Ю.В. від кафедри прикладної математики, Тадеєв П.О. від кафедри вищої математики, Клепач М.І., Гудь В.М., Рудик А.В. від кафедри автоматизації, електротехніки та комп'ютерно-інтегрованих технологій, Круліковський Б.Б. від кафедри обчислювальної техніки.

Наші викладачі будучи керівниками і наставниками своїх учнів плідно попрацювали, доклали максимум зусиль в результаті чого отимали хороші здобутки. Хочемо привітати всіх учасників Рівненської Малої академії наук, а особливо переможців та призерів.

Перші місця зайняли:

Бухало Роман, учень 9 класу, під керівництвом Степанченко О.М. в секції "Інтернет технології і web-дизайн";

Чорний Андрій, учень 11 класу, під керівництвом Дейнеки О.Ю. в секції "Математика";

Веремчук Максим, учень 10 класу, під керівництвом Дейнеки О.Ю. в секції "Математичне моделювання";

Другі місця зайняли:

Колодійчук Дмитро, учень 9 класу, під керівництвом Турбала Ю.В. в секції "Аерофізика та космічні дослідження";

Рудик Вікторія, учениця 9 класу, під керівництвом Рудика А.В. в секції "Електроніка та приладобудування";

Авраменко Максим, учень 11 класу, під керівництвом Гудя В.М. в секції "Технологічні процеси та перспективні технології".

Треті місця зайняли:

Ковальчук Роман, учень 11 класу, під керівництвом Турбала Ю.В. в секції "Математика";

Браценюк Марія, учениця 9 класу, під керівництвом Турбала Ю.В. в секції "Прикладна Математика";

Колодійчук Дмитро, учень 9 класу та Нагорний Андрій, учень 11 класу, під керівництвом Турбала Ю.В. в секції "Математичне моделювання".

Бажаємо подальших успішних досліджень, сили, терпіння та натхнення у роботі, а також успіхів в Малій академії наук України та тільки перемог для нашої Рівненської учнівської молоді.