Результати І туру Всеукраїнської студентської олімпіади

Результати І туру Всеукраїнської студентської олімпіади

Вітаємо, студентів ННІ АКОТ,  переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з наступних дисциплін:

 

Фізика: Юдін Ілля Юрійович, студент 2 курсу, групи АУТП-21;

Математика: Логащук Андрій Валентинович, студент 1 курсу групи, ПМ-11;

Інформатика: Петрина Андрій Юрійович, студент 1 курсу, групи КІ-11;

Електротехніка: Михалюк Олександр Олександрович, студент 2 курс, групи АУТП-21;

Автоматизоване управління технологічними процесами: Криловець Віктор Петрович, студент 5 курс, групи АУТП-53;

Теоретичні основи електротехніки: Бусленко Андрій Миколайович, студент 2 курс, групи ЕЕТ-11інт.;

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології: Тищук Валерій Сергійович, студент 4 курсу, групи АУТП-41;

Математика: Боровець Олександр Михайлович,  Бурда Михайло Сергійович, Карпович Вадим Володимирович, студенти 1 курсу, групи ПМ-11, Матусевич Роман Михайлович, студент 1 курсу, групи КІ-11, Бідун Олег Андрійович, студент 1 курсу, групи ЕЕТ-11, Кухарчук Сергій Миколайович, Прокопчук Ірина Олегівна, Воробей Василь Сергійович, студенти 2 курсу, групи ПМ-21;

Політологія: Павлючук Роман Миколайович, студент 1 курсу, групи КІ-11інт.;

Інформатика: Коженов Юрій Саадович, студент 1 курсу, групи ІН-11, Пелих Володимир Вікторович, студент 2 курсу, групи КІ-21;

Німецька мова: Баранюк Андрій Сергійович, студент 1 курсу, групи ІН-11;

Українська мова: Прокопчук Ірина Олегівна, студентка 2 курсу, групи ПМ-21;

Історія України: Наливайко Віталій Григорович, студент 1 курсу, групи ПМ-11;

Електротехніка: Степанюк Михайло Іванович, студент 2 курсу, групи АУТП-22, Смажний Олександр Ігорович, студент 3 курсу, групи АУТП-31, Гавриленко Юрій Васильович, Вознович Андрій Андрійович, студенти 2 курсу, групи КІ-21;

Автоматизоване управління технологічними процесами: Муран Роман Олегович, студент 5 курсу, групи АУТП-53, Безсалов Ігор Валерійович, студент 5 курсу, групи АУТП-51;

Теоретичні основи електротехніки: Остапчук Михайло Леонідович, студент 2 курсу, групи ЕЕТ-21, Лук’янчук Віктор Володимирович, студент 2 курсу, групи ЕЕТ-11інт.;

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології: Маркопольський Василь Олександрович, студент 3 курсу, групи АУТП-11інт., Пашковський Олександр Павлович, студент 3 курсу, групи АУТП-31.

 

Щиро вітаємо із перемогою та бажаємо сили, терпіння, удачі та подільших успіхів і досягнень.

 



назад