Програма міжнародного науково-практичного семінару «SmartCity» від компанії «Orangе»

Національний університет водного господарства та природокористування (Україна)

Компанія «Orangе» (Польська республіка)

Програма міжнародного  науково-практичного семінару «SmartCity»

20.05.2016 року                                                                                                        аудиторія 453

1. Відкриття науково-практичного семінару «Smart City»

-         вітальне слово ректора університету професора Мошинського Віктора Степановича.

1. Smart City – ідея майбутнього

-         Зенон Кічка, керівник комітету міської економічної палати, керівник польсько-українського бізнес-клубу. Ініціатива: «Модель економічного розвитку міст і регіонів», а в ній реалізація заснування Розумного міста.

1. Спеціалізована IT-освіта в університеті

-         Віктор Жуковський, старший викладач кафедри прикладної математики НУВГП.

1. Orangе – це простір для зацікавлених

-         Гжегож Стейнке, директор з працевлаштування та розвитку працівників Orangе (Польща).

-         Світові тренди на ринку IT-послуг. Перегляд найважливіших IT-послуг Orangе/IS.

-         Томаш Орловський, старший керівник проекту, відділ ключових та корпоративних клієнтів.

1. Світ інтернет-речей, бізнес-моделі, послуги, продукти

-         Гжегож Салахно, випускник магістратури Університету в Іллінойс (США) та Люблінської політехніки (Польща).

1. Небезпека всюди: кібератаки

-         Рафал Вішнєвські, керівник проекту, інфраструктура IСT і кібербезпека.

1. Засоби, що використовуються під час створення програмних продуктів в Orangе

- Даміан Ольчак, експерт у сфері програмування, відділ створення програмних продуктів.

- Міхел Мушальський, головний спеціаліст у галузі передового розвитку ринку «Orangе».

Дискусії:

Олімпіада з IT-технологій для студентів навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки.