Профорієнтаційна робота в навчальних закладах смт. Клевань кафедри обчислювальної техніки

9 листопада 2017 року завідувач кафедри обчислювальної техніки Круліковський Б.Б. зі студентами групи КІ-41-інт Мануйликом В.К. та Макаровим В.О. відвідали Клеваньський НВК "школа-ліцей" та Клеваньську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І – ІІІ ступенів з метою проведення профорієнтаційної роботи. Школярі були ознайомлені з напрямами підготовки фахівців кафедрами навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки нашого університету, з умовами та перевагами вступу до НУВГП та продемонстровано вміння студентів в галузі інтернет-програмування та обслуговування комп’ютерної техніки. Ми зробили вітальні записи в книгах гостей вказаних шкіл та сфотографувались на згадку.