Профорієнтаційна робота в навчальних закладах Рівненського району кафедри обчислювальної техніки

22  лютого 2019 року завідувач кафедри обчислювальної техніки Круліковський Б.Б. та старший викладач Замрій Б.А. відвідали Шубківську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів та Котівську  загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів з метою проведення профорієнтаційної роботи. Школярі були ознайомлені з напрямами підготовки фахівців кафедрами навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки нашого університету, з умовами та перевагами вступу до НУВГП та продемонстровано вміння студентів в галузі інтернет-програмування та обслуговування комп’ютерної техніки. Ми зробили вітальні записи в книгах гостей вказаних шкіл та сфотографувались на згадку.