Презентація фірми "Реноме-Смарт"

Презентація фірми "Реноме-Смарт"

    14 листопада 2013 року о 10 годині для студентів ННІ АКОТ з ініціативи завідувача кафедри обчислювальної техніки,  кандидата технічних наук Круліковського Бориса Борисовича, проведена презентація провідної рівненсьої фірми в галузі ІТ-технологій "Реноме-Смарт".

    На презентацію були запрошені:

    -  Теліженко Сергій Анатолійович  - директор фірми "Реноме-Смарт" ,

    -  Чума Андрій степанович             - керівник проектів,

    -  Гуда Мар'яна Мар'янівна             - менеджер з персоналу,

    - Мельничук Роман Павлович         - програміст.

    Директо фірми "Реноме-Смарт"  Теліженко Сергій Анатолійович та керівник проектів Чума Андрій степанович  розповіли присутнім у формі презентації про створення фірми, основні напрямки роботи  та подальші перспективи на ринку ІТ-технологій.

    Представники фірми "Реноме-Смарт"  відповіли на багаточислені запитання студентів та співробітників університету про особливості роботи,  розробку та впровадження нових проектів, можливість подальшого працевлаштування випускників інституту.

    Керівництво ННІ АКОТ в особі директора - Петра олександровича Тадєєва, заступника директора - Володимира Йосиповича Пастушенко, завідувача кафедри обчислювальної техніки -  Круліковського Бориса Борисовича -  та директор фірми "Реноме-Смарт"  -  Теліженко Сергій Анатолійович - константували про налагодження контактів для майбутньої співпраці.назад