Порядок поселення студентів 1 курсу

Порядок поселення до гуртожитку №5  студентів 1-го курсу:

1. Поселення проводиться з 26 серпня до 01 вересня. Для поселення необхідно прибути в день, зазначений у виклику на поселення.

2. На підставі паспорту (у паспорті повинна стояти відмітка про виписку з постійного місця проживання), листка-вибуття та виклику на навчання необхідно отримати ордер на поселення у паспортиста гуртожитку і зареєструватися у нього. Про місце знаходженняпаспортиста гуртожитку можна дізнатися у завідувача гуртожитком.

3. Пройти медогляд у студентській поліклініці НУВГП (при собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії).

4. Студенти-військовозобов’язані та призовники  повинні стати на військовий облік (1 корпус, каб. 101).

5. У гуртожитку укласти Угоду (Контракт) (видається при поселенні) з дирекцією студмістечка на проживання у гуртожитку №5, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках, пожежної безпеки та оплатити за проживання не менше ніж на місяць вперед.

6. Отримати перепустку до гуртожитку№5 при поселенні.