Похід студентів ННІ АКОТ до Органного залу

Кажуть, що музика народжується у серці, з доброти, з  любові до чогось чи до когось. Вона неначе невидиме сплетіння, яке з’єднує одним подихом, однією мелодією людські серця і заставляє їх поринути в інший світ, світ мандрів, мрій, спогадів. Музика – це відпочинок для душі. В  цей тяжкий і заклопотаний час ми не можемо знайти вільної хвилинки, щоб вирватись кудись, забути про проблеми, покинути всі справи і віддатись миттєвому пориву серця, зробити свято для душі. Святом можна назвати відвідування органного залу, театру, кіно. Таке своєрідне свято зробили для себе студенти та викладачі ННІАКОТ, відвідавши стіни органного залу міста Рівного 13 листопада 2013 року.

Керівництво органного залу зробило нам подарунок, віддавши всі білети для нашого інституту. Студенти відразу прийняли це, своєрідне, запрошення і розібрали білети за декілька днів. Разом із студентами на концерт органної та камерної музики прийшли викладачі нашого інституту, а також директор ННІАКОТ разом зі своєю дружиною. Слухачів був повен зал. Нас радувала приємна атмосфера та неперевершена гра музикантів рівненської обласної філармонії.  Перші два номери – це дивовижна гра на органі солістки філармонії.  А протягом наступної години нам випала нагода прослухати концертну програму камерного оркестру рівненської обласної філармонії. Ми почули композиції вдатних музикантів XVII-XX століть. Серед них «Соната» Себастіана Баха, шедевр класичної музики французького музиканта Леона Бюрмана «Токата», «Маленький віденський марш» Франса Крісмана, два угорські танці Йоганнеса Бранса, сонату на роялі Арнона Бабаджаняна та багато інших відомих композицій. Після закінчення концертної програми, музикантам аплодували стоячи і повен зал студентів та викладачів ННІАКОТ не могли стримати свої теплі посмішки та гучні оплески. Всі отримали море емоцій та просто незабутні приємні враження і з нетерпінням чекають наступного культурного походу. Це лише початок нашого спільного відпочинку. Незабаром плануємо відвідати театр та кінопалац.

Сподіваємось, що наступного разу до нас підключиться ще більша кількість людей, адже це справді незабутні приємні моменти. Ми повинні пам’ятати, що студентське життя – це не тільки навчання, а й всебічний розвиток та відпочинок. Це ті роки, коли ми можемо побачити все, відкрити для себе багато нового та пізнати все те, що раніше було не досяжним. Тому, будьте активними, не зациклюйтесь на навчанні і частіше організовуйте свято . Пам’ятайте – все у ваших руках!

Наталія Гаврилюк, студентка ННІ АКОТ ПМ-31