Початок епохи.

Незвичний турнір відбувся днями ( 5 жовтня 2014року) серед студентів ННІ АКОТ.

Для максимальної зручності було переосмислено велику кількість систем, в звязку з наявністю 9 команд. Стандартні системи коректно не підходили. Система вийшла дещо складною, але максимально справедливою для даного випадку:
1 Стадія. Три групи по 3 команди. В групі кожний грає з кожним 1 гру. Найслабша команда вилітає. 2 команди з груп у яких найкращий таймрейтінг (швидше всього обіграли двух своїх суперників) проходять одразу у наступну стадію. З інших 4 команд утворюється 2 гри, переможець якої проходить у наступну стадію
2 Стадія. Турнірна сітка. До однієї перемоги між командами. Вибування після 2 поразок (Double Elimination), тобто є ще сітка лузерів, в яку ти потрапляєш після 1 програшу, але з неї все ще можна вийти у фінал. Фіналісти грають до 2 перемог, команда, яка пройшла у фінал без поразок у сітці має перевагу в 1 перемогу, тобто їй в фіналі треба виграти 1 гру, а суперникам 2.
Місце для проведення любязно було надано компютерним клубом  "Центральний", що знаходиться на майдані Незалежності, 3
Після серйозних боїв були визначені перможці ( які отримали подарунок від клубу та керівництва ННІ АКОТ ). Іми стали :
1 місце - команда АУТП-31
Колінчук Дмитро
Шаманський Дмитро
Ільчук Вячеслав
Хомич Анатолій
Стеблюк Роман
2 місце - команда ПМ-21
Кончук Михайло
Фаєвський Юрій
Клюйко Андрій
Трофимчук Олександр
Віталій Гордійчук з ГТБ-51с
Наступний турнір- пердбачає загальноуніверситетське змагання з  комп'ютерної гри Dota2!