Перемога з Кременчука

З 20 по 23 березня 2019 р.  на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності „ЕЛЕКТРИЧНІ МАШИНИ ТА АПАРАТИ”.

На конкурс було представлено більше 100 робіт з провідних вищих навчальних закладів України. За рішенням конкурсної комісії до другого туру було відібрано 42 роботи. Серед них і робота студентів НУВГП, спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», Єржикевича Василя Юрійовича та Кулеши Дмитра Андрійовича, науковий керівник: доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій  Гудь Володимир Миколайович.

В результаті захисту та публічного обговорення роботи членами конкурсної комісії прийнято рішення відзначити роботу студентів Кулеши Д.А. та Єржикевича В.Ю. «Дослідження магнітних систем зі збудженням від постійних магнітів» дипломом I ступеня.

Щиро вітаємо наших студентів!