Перемога в змаганнях з шахів

В рамках проведення XXXX Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників НУВГП відбувся іще один етап до заліку, а саме змагання з шахів. Неабияку витримку, завзяття, а головне – логічне мислення потрібно було проявити учасникам. В змаганнях взяли участь збірні команди з шести інститутів університету, а також збірна команда Технічного коледжу.

Роберт Фішер казав: «Все, що має значення на шахівниці - це хороші ходи», а тому найкращі ходи були, мабуть, у збірної команди навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки. Склад команди, що у підсумку посіла перше місце з 13,5 очками: Соломко М.Т., КМС з шахів, Ольшанський П.В. – І розряд, Гаврилюк Н.

Почесне друге командне місце зайняла команда навчально-наукового інституту економіки та менеджементу – 11 очок, а третє - навчально-науковий інститут архітектури та будівництва з доробком у 10,5 очок.