Перемога у Всеукраїнській студентській олімпіаді

У II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання», яка проходила 23 – 25 квітня 2019 року в Запорізькому національному технічному університеті (м. Запоріжжя) прийнялии участь студенти групи ЕЕТ-41 Кривко Олег Володимирович та Сімухов Вадим Дмитрович, а також студент групи ЕЕТм-51 Куцак Валентин Вікторович. Керівником з підготовки студентів до участі в олімпіаді був к.т.н., доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій НУВГП Літковець С.П.

Під час участі в олімпіаді студенти розв’язували задачі з таких дисциплін: «Електропостачання промислових підприємств», «Електричні мережі та системи», «Електромагнітні перехідні процеси», «Релейний захист та автоматика», «Математичні задачі енергетики». Літковець С.П. працював у складі журі олімпіади та перевіряв конкурсні задачі з дисципліни «Електричні мережі та системи».

За результатами олімпіади студент Кривко О.В. виборов диплом третього ступеня переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання». Кафедра автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій щиро вітає учасників та переможця, висловлює подяку науковому керівнику і бажає подальших звершень.