Олімпіада зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Дванадцятого березня за ініціативи кафедри автаматизації, електротехнічних та компютерно-інтегрованих технологій в Національному університеті водного господарства та природокористування комісією у складі: голови – д.т.н., проф. Древецького В.В. та членів: д.т.н., проф. Сафоника А.О., к.ф-м.н., Клепача М.І., ст.викл. Кінчура О.Ф. було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Двадцять п’ять студентів 3-5 курсів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» взяли участь в олімпіаді.

Олімпіадне завдання передбачало 15 завдань із фахових дисциплін за різними рівнями складності.

Щиро вітаємо переможців олімпіади:

1 місце Остапчук Вадим Валентинович,  група АУТП-41, ННІАКОТ

2 місце Вержиковський Олександр Петрович, група АУТП-41інт, ННІАКОТ

3 місце Сич Владислав Олександрович, група АУТП-41, ННІАКОТ

4 місце Сиротинський Андрій Іванович, група АКІТ-31, ННІАКОТ.

Переможці отримали цінні призи і подарунки та візьмуть участь у ІІ етапі олімпіади та захищатимуть честь вишу на всеукраїнському рівні.

20-22 травня 2019 року в Одеській національній академії харчових технологій відбудеться другий тур студентської олімпіади зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» відповідно до наказу Міністерства освіти України № 1313 від 28.11.2018 р.

Бажаємо успіху нашим студентам!