Обласний конкурс учнівської молоді

19 листопада 2015 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради разом з Навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки  Національного університету водного господарства та природокористування був проведений обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. З вітальним словом до учасників конкурсу звернувся ректор вузу Мошинський В.С., який зазначив, що сьогодні інформатизація суспільства – це перспективний шлях до економічного, соціального та освітнього розвитку країни. Сучасні технології, підвищуючи якість навчання й освіти, дають змогу дітям успішніше і швидше адаптуватися до навколишнього середовища, до соціальних змін, що дає кожному можливість одержувати необхідні знання.

У заході брало участь більше 30 учасників із 12 районів та міст області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю, активізація різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на інтелектуальний і духовний розвиток дітей.

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Веб-дизайн» і «Програмування». В ході його проведення учасники виконували контрольне завдання, яке тривало 3 години та захищали домашні роботи.

Всі учасники конкурсу показали високий рівень знань та практичних навичок роботи з комп’ютерними програмами. Переможці в особистому заліку отримали дипломи комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Переможцями в командному заліку стали:

-     Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій - І місце;

-     Рівненський природничо-математичний ліцею «Елітар» - ІІ місце;

-     Здолбунівський район – ІІІ місце.

Всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки від ректорату Національного університету водного господарства та природокористування.