Науково-методичний семінар кафедри вищої математики

Професор кафедри вищої математики Слюсарчук В.Ю. 21 січня 2016 р. виступив із доповіддю ,,Формула швидкого інтегрування раціональних функцій" на науково-методичному семінарі кафедри. Після Остроградського М.В. ніяких зрушень у теорії інтегрування раціональних функцій не було зроблено. Василь Юхимович навів свою формулу інтегрування раціональних функцій, що є важливим додатком до інтегрального числення. Ця формула дає змогу знаходити невизначений інтеграл від раціональних функцій у випадку, коли відомі лише нулі знаменників функцій, без використання класичних методів інтегрування та отримувати нові формули для інтегрального числення (див. Слюсарчук В.Ю. До теорії інтегрування раціональних функцій. Буковинський математичний журнал. - 2015. - 3, № 3-4. - С. 173-178).