Міжнародна олімпіада з інформатики в Польщі

В період з 22.02 по 26.02.2015 року в м. Лодзь (Польща) відбувся другий тур Міжнародної олімпіади з інформатики, який було організовано Університетом Інформатики та Прикладних Вмінь (Wyzsza Szkola Informatyki i Umiejetnosci w Lodzi) спільно з Рівненським державним гуманітарним університетом. Участь в ній прийняло близько 20-ти кращих студентів, які вибороли це право у попередньому етапі. Національний університет водного господарства та природокористування представляла студентка групи КІ-21 інституту АКОТ Дубич Людмила. За підсумками змагань вона посіла 3-тє місце. Інші місця поділили між собою учасники з Києва, Запоріжжя та Рівного (РДГУ). Переможці олімпіади отримали цінні подарунки.

Після змагань всі охочі побували на історичній екскурсії  (м. Лодзь та м. Варшава).

Супроводжував студентів до участі у міжнародній олімпіаді старший викладач кафедри Прикладної математики Жуковський Віктор Володимирович, який паралельно проходив стажування. За період стажування ознайомився з особливостями організації навчального процесу на кафедрі інформаційних сисем управління, вивчив досвід роботи викладачів кафедри, досвід використання сучасних інформаційнио-комунікаційних технологій та новітніх технічних засобів у викладанні дисциплін кафедри.

Також в рамках стажування було здійснено екскурсію на завод міжнародної компанії Dell. Учасникам екскурсії було продемонстровано процес збирання комп’ютерного обладнання та його тестування з використанням сучасних засобів автоматизації.

Одним словом, дана поїздка принесла великий досвід, користь та багато цікавого в життя нашої студентки та нашого викладача.

Щиро вітаємо Людмилу із такою перемогою і бажаємо подальших успіхів, творчих та наукових досягнень, завзяття та наснаги в подальшіому навчанні.