Міжнародна науково-практична конференція "Туризм: наука, освіта, практика"

Міжнародна науково-практична конференція "Туризм: наука, освіта, практика"

Міжнародна науково-практична конференція "Туризм: наука, освіта, практика" розпочала свою роботу 15.03.2018 р. у Рівному на базі Національного університету водного господарства та природокористування. Конференція об'єднала дослідників з різних кафедр таких навчально-наукових інститутів університету: агроекології та землеустрою; автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки; водного господарства та природооблаштування; економіки та менеджменту. 

До університету завітали також науковці та фахівці туристичної індустрії з різних куточків України. Долучилися до заходу і колеги з Польщі, Білорусі, Таджикистану та Грузії. 

На конференції обговорювалися результати досліджень за такими напрямками: проблеми організації туризму, маркетинг і менеджмент у сфері туристичних та готельно-ресторанних послуг, інфраструктурне забезпечення, інноваційні та інформаційні технології та роль зеленого туризму.

16 березня учасники конференції планують взяти активну участь у цікавій і насиченій культурній програмі, що включає відвідини м. Дубно, с. Пересопниця та інших туристичних дестинацій.назад