Міжнародна наукова конференція в НУВГП

19 – 22 лютого 2015 року на базі трьох університетів Рівного, а саме Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського державного гуманітарного університету та Міжнародного економічно-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука відбулася Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання та обчислювальних методів». Основними напрямками (секціями) її роботи були:

1. Математичне моделювання.
  2. Обчислювальні методи.
  3. Проблеми прийняття рішень в умовах невизначеності.
  4. Проблеми автоматизації, керування, оптимізації та ідентифікації параметрів математичних моделей технічних, технологічних, техногенних та економічних процесів.
  5. Моделювання фізичних, технічних і соціальних систем.
  6. Інформаційні технології та робототехніка.
  7. Питання історії та методики викладання математики та інформатики.
  8. Суміжні питання математики.

У конференції взяли участь майже 200 науковців з різних міст України: Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Сум, Луцька, Рівного, Одеси, Хмельницького, Запоріжжя, Чернівців, Тернополя, Донецька, Вінниці, а також із зарубіжних країн (Польща, Азейбарджан, США, Молдова, Ізраїль, Узбекистан).

Протягом чотирьох днів науковці мали змогу виступити на пленарному та секційних засіданнях, обговорити актуальні питання розвитку математичного моделювання та обчислювальних методів в Україні та світі, домовитись про майбутню співпрацю між науковими школами тощо.

Окрім низки лекцій та доповідей, учасники також взяли участь в екскурсії по Рівненщині та відвідали дружню вечерю.

Детальнішу інформацію про конференцію та перелік учасників можна знайти на сайті http://www.spmmom.com.ua .