Міжнародна конференція "Стратегічні рішення інформаційного розвитку економіки, суспільства та бізнесу"

З 11 по 14 лютого в Національному університеті водного господарства та природокористування продовжувала роботу ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні рішення інформаційного розвитку економіки, суспільства та бізнесу». Науковці навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки прийняли активну участь в роботі конференції.

На базі нашого інституту пройшла робота чотирьох секцій: інформаційна аналітика в ІТ, проектування та розробка ІТ-систем, ІТ і космічні технології, сучасність та майбутнє, сучасні інформаційні технології природокористування. На запрошення кафедри обчислювальної техніки та прикладної математики на конференцію приїхали представники провідних ВНЗ України, що готують ІТ спеціалістів.

Ляшенко Ігор Миколайович – д.ф.-м.н., професор, почесний професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наконечний Олександр Григорович – д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри системного аналізу та теорії прийняття рішень Київського національного університету імені Тараса Шевченко.

Дивак Микола Петрович д.т.н., професор, декан факультету КІТ Тернопільського національного економічного університету.

Николайчук Ярослав Миколайович д.т.н., професор, завідувач кафедри
спеціалізованих комп’ютерних систем, Тернопільський національний економічний університет.

Кривуля Геннадій Федорович д.т.н., професор кафедри автоматизації проектування ЕОМ ХНУРЕ

Дубровін Валерій Іванович к.т.н., професор, завідувач програмного забезпечення, Запорізький національний технічний університет.

Дані вчені виступили з доповідями на пленарних засіданнях з цікавими доповідями. В якості культурної програми для наших гостей була організована екскурсійна поїздка в м. Острог, з відвідуванням Острозької академії і її музею історії та Острозького замку.