Кафедра обчислювальної техніки активно співпрацює з роботодавцем - РЕНОМЕ СМАРТ

Провідна продуктова компанія Рівненського регіону - ТОВ "РЕНОМЕ СМАРТ"  активно підтримує підготовку фахівців  зі спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія"  в НУВГП. ТОВ "РЕНОМЕ СМАРТ" погодило з кафедрою обчислювальної техніки рецензію-відгук на  освітньо-професійну програму спеціальності, що введена в дію з 2019/2020  навчального року. Висловлені ведучою ІТ-компанією Рівненщини зауваження та пропозиції, що спрямовані на підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти, обговорені на черговому засіданні кафедри та враховані в навчальному плані підготовки фахівців спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія".

Зміст пропозицій та побажань, що орієнтовані на можливість швидкої адаптації випускників до роботи в ІТ-галузі Рівненщини, представлені в рецензії, наведеній нижче.