Ярмарок професій та освітніх програм в м.Радивилів

В рамках профорієнтаційної роботи представники НУВГП взяли участь у "Ярмарку професій та освітніх програм", який відбувся 07 листопада 2013 р. в м. Радивилів в районному Будинку
культури об 11.00 год.

На даному заході були присутні представники від вищих навчальних закладів західного регіону України та 460 учнів загальноосвітніх шкіл м. Радивилів та Радивилівського району.

Викладач кафедри обчислювальної техніки ННІАКОТ Ольшанський Петро Васильович у виступу-доповіді ознайомив присутніх з історією закладу, особливістю організації навчально-виховного процесу, а також надав детальну інформацію про умови вступу, напрями підготовки та спеціальності.

Методист відділу довузівської підготовки Бурдейний Павло Юрієвич ознайомив школярів з умовами організації підготовчих курсів НУВГП на базі Радивилівського технічного коледжу.

Проведено індивідуальні бесіди з випускниками з використанням профорієнтаційних матеріалів.