III Всеукраїнська науково-практична конференція "Комп'ютерне моделювання та програмне забезпечення інформаційних систем і технологій" (КМПЗ-2017) відбулася у Рівному на базі Національного університету водного господарства та природокористування.

Робота конференції тривала з 28 по 30 вересня 2017 р. Понад 100 відомих вчених, провідних фахівців у галузі інформаційних технологій, аспірантів і студентів взяли участь у форумі. На конференції були присутні представники вищих навчальних закладів України та інших країн світу.

30 вересня учасники конференції взяли участь у цікавій і насиченій культурній програмі, що включала відвідини Національного унівеситету "Острозька академія".