ІІ місце на обласному конкурсі дипломних робіт за галуззю знань 0403 «Системні науки та кібернетика»

26 червня на базі Рівненського державного гуманітарного університету відбувся ІІ етап обласного конкурсу дипломних робіт за галуззю знань 0403 «Системні науки та кібернетика». Він проходив відповідно до плану роботи Ради молодих інформатиків, координацію діяльності якої здійснює постійна комісія з питань науки, освіти, культури і духовності Рівненської обласної ради, та на виконання наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 14 червня 2013 року № 470 “Про  проведення  ІІ етапу обласного конкурсу науково-практичних робіт студентів за галуззю знань 0403 «Системні науки та кібернетика».

Даний конкурс проводиться з метою поглиблення зв’язку навчального процесу з практичною діяльністю в сучасних умовах господарювання, подальшого підвищення якості підготовки фахівців, створення умов для прискорення адаптації фахівця до умов та вимог виробництва.

Наш університет представляли наступні студенти:

• Кушнір Ігор, студент 5 курсу прикладної математики з темою роботи: «Математичне моделювання зміни напружено-деформованого стану ґрунтового масиву внаслідок його осушення з урахуванням дії фільтраційного потоку», науковий керівник д.т.н., професор Власюк А.П.

• Арендарчук Віктор студент 5 курсу прикладної математики з темою роботи: «Математичне моделювання напружено-деформованого стану основи грунтової греблі з вільною поверхнею під впливом тепломасоперенесення», науковий керівник д.т.н., професор Власюк А.П., консультант ст.в. Федорчук Н.А.

Після розгляду компетентним журі конкурсних робіт та їх оцінки за рядок критеріїв (актуальність теми, наукова новизна, практичне значення тощо), було відібрано найкращі для нагородження. Приємно зазначити, що робота Арендарчука Віктора (спеціальність «Прикладна математика») зайняла ІІ місце.

Хочеться подякувати організаторам за проведення такого конкурсу, а студентам, в свою чергу, побажати успіхів у наступних змаганнях.

Жуковський В.В.
ст. викладач кафедри